Bestyrelsen Vokslev Forsamlingshus 2019

Formand Brian Holm Knudsen

Telf. 2094 5859 - mail:  brian@fagmand.com

 

Næstformand Morten Thøgersen

Telf. 5120 5584 - mail: mortenjits@hotmail.com

 

Kasserer Finn Nielsen

Telf. 2073 6899 - mail:  cfvokslev@gmail.com

 

Sekretær Aase Søndergård

Telf. 2859 1303 - mail: aases@mail.tele.dk 

 

Udlejning Cita Winther

Telf. 3011 4357 - mail:  forsamlingshus@vokslevnet.dk

 

Suppleant Kathrine Gellert

Telf. 2275 1837 - mail:  kathrine@gellertnet.dk

                                                          

Suppleant Jens Niss

Tlf. 9835 1168 - mail: jens@niss.dk 

Vokslev Samråd

Vokslev Samråd er en paraplyorganisation for lokalforeningerne:

Vokslev Friskole, Børnehave og Vuggestue

Støtteforeningen for Vokslev Friskole, Børnehave og Vuggestue

Vokslev Idrætsforening

Vokslev Forsamlingshus

Vokslev Menighedsråd

Huul Møllelaug

 

Kontakt

Leo Helmer, Formand
Flintdalevej 5, Vokslev
9240 Nibe - Danmark

CVR: 30 67 86 05

  post@vokslevnet.dk

  (+45) 22 87 71 70

  (+45) 98 35 30 12